Çift Açılır Tente

Çift Açılır Tente

Çift Açılır Tente, Çift yöne açılabilir olması nedeniyle geniş bir alanı rahatlıkla gölgelendirebileceğiniz yağmurdan koruyabileceğiniz bir tente modelidir. Çift Açılır Tente özellikleri genel olarak şu şekillerdedir;

Çift Açılır Tente:

Çift Açılır Tente

Çift Açılır Tente

Tekerlekli hareket ettirilebilen veya yere sabit çelik konstrüksyona sahiptir. Alüminyum enjeksiyon döküm parçalardan ve alüminyum profillerden oluşmaktadır. Termoset toz boya ral kartelası rengi 9016 beyaz PVC ve akrilik kumaşta sınırsız renk desen seçeneği mevcuttur. 49 metre kare alanı bu sayede tek sistemle kapatabilirsiniz. Çift Açılır Tente; standart olarak yere sabitlenmekte, müşterinin isteğine göre  ise tekerlekli ayak eklenerek hareketliliği sağlanabilmektedir. Hareketliliği sayesinde farklı pozisyon ve yerlerde çok amaçlı kullanım sağlanabilir. Ürün yine isteğe bağlı olarak motorlu şekle dönüştürülebilir, ayrıca rüzgâr sensoru de eklenebilir. Çift açılır Tenteler 2 profil ayar üzerine monte edilen, daha çok büyük bahçeler için ideal olan ayrıca restaurant,cafe ve barlar içinde tercih edilen tente sisteminin çift yöne açılan modelidir.

Çatı ve ayaklar genelde elektrostatik boya ile boyanır, bu sebeple de paslanmaz. İsteğe göre tekerlekli ya da yere sabit şekilde her ebatta yapılmaktadır. Ayrıca hareketli saçak sistemi kullanılıp mekanların hem üstü hem yanları kapatılabilir. Bu modelin opsiyonel olarak tek tarafa açılan tente modelin de aynı zamanda mevcut olarak satışı yapılmaktadır. Bu tip Tenteler toplu alanlarda kullanılabilineceği gibi aynı zaman da evlerde de kolaylıkla kullanılabilir.

Efor Branda olarak Tente konusunda ki ihtiyaçların değişen teknolojik şartlarda takip edip, en kullanışlı Tente Modellerini en ekonomik Tente Fiyatları ile buluşturmaya çalışmaktayız.

About The Author

No Comments

Leave a Reply

ALWAYS HERE

CONTACT US

barber-divider
Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt.

Address:

1232 Westley Ave Street
907 WP Theme, Webcreations907
99201-1 887-33

Phone:

1+(999)-323-0202
1+(777)-444-6565 FAX

Hours:

Mon-Fri 5am - 11pm
Sat-Sun 3am - 8am

[contact-form-7 id="312"]

Önceki yazıyı okuyun:
Kamelya Tente
Kamelya Tente

T Tente yada çift yönlü tente olarak da bilinen bir tente çeşidi olan Çift Açılır Tente açık alanlar için harika...

Kapat