Çift Tarafa Açılır Tente

Çift Tarafa Açılır Tente

Çift Tarafa Açılır Tente modelleri kendi arasında kullanım amaçlarına göre ayrılır. Büyük bir mekanınız varsa ve en ekonomik çözümü düşünüyorsanız, mutlaka değerlendirilecek bir alternatif olacaktır. Ayarlanabilir mafsallar sayesinde gölge alanını boyuna ayarlayabilirsiniz. İlk bakışta birçok mafsallı tentenin yan yana durduğu imajını verebilir. Çünkü mafsallı tenteler tek yönden açılan, tek kanatlı Tentelerdir.  Fakat şöyle düşünürseniz üç metre sağa, üç metre sola ve altı metre de uzunlamasına yapılabilmektedir. Yani yaklaşık otuz altı metrekare alanı yağmur ve güneşten koruyabilmektedir. Güneş ışıklarının geliş açısı bu değerleri olumsuz yönde etkileyebilir.

Çift Tarafa Açılır Tente:

Çift Tarafa Açılır Tente

Çift Tarafa Açılır Tente

Çift Tarafa Açılır Tenteler genelde mobil olarak kullanılır. Fakat sabit noktalar için direklere montajı gerçekleştirilerek daha sağlam ve kullanışlı hale getirilebilir. İstek ve ihtiyaç doğrultusunda şekillenir.

Her çeşit kumaşın rahatlıkla uygulanabileceğini söyleyebiliriz. Çift Tarafa Açılır Tenteler için de yine uzaktan kumanda, motor, sensor gibi uygulamalar kullanabilmektedir. Bu uygulamalar da çift açılır tentelerin modellenmesindeki önemli hususlar olarak dikkati çekmektedirler.

Kullanım amacınıza göre sizler de kendinize en uygun tenteyi, internet adresini ziyaret ederek, gözlemleyebilir ve bulabilirsiniz. Sitemiz sizler için özel dizayn edilmiştir. Her türlü çadır modeli sitemizde kullanıcı istekleri doğrultusunda geliştirilmiştir ve sizler için satışa sunulmuştur. Farklı ihtiyaçlar gözetilerek hazırlanmış çadırlarımız Avrupa standartlarına göre teknik açıdan geliştirilmekte ve bu alandaki gelişmeler de takip edilerek iyileştirilmektedir. Çadır arıyorsanız doğru adresiniz; www.cadirci.net adresidir.  Çift Tarafa Açılır Tenteler

Çift Tarafa Açılır Tenteler başta olmak üzere % 100 müşteri memnuniyeti sağlayan diğer tente modellerimizle ilgili iletişime geçebilirsiniz.

About The Author

No Comments

Leave a Reply

ALWAYS HERE

CONTACT US

barber-divider
Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt.

Address:

1232 Westley Ave Street
907 WP Theme, Webcreations907
99201-1 887-33

Phone:

1+(999)-323-0202
1+(777)-444-6565 FAX

Hours:

Mon-Fri 5am - 11pm
Sat-Sun 3am - 8am

[contact-form-7 id="312"]

Önceki yazıyı okuyun:
Kamelya Tente
Kamelya Tente

T Tente yada çift yönlü tente olarak da bilinen bir tente çeşidi olan Çift Açılır Tente açık alanlar için harika...

Kapat