Çadır Yetmedi, Yeni Çadırlar Kuruldu

Çadır Yetmedi, Yeni Çadırlar Kuruldu

Çadır kente ilave Çadırlar

Çadır kente ilave Çadırlar

 

Şanlıurfa da Ülkelerinden kaçarak gelen Suriyeliler için düzenlenen Çadır kentlerden Süleymanşah Çadır Kentinde Çadır ihtiyacı talep’e yetişmeyince yetkililer çareyi yeni Çadırlar kurdurmakta buldu. Kısa sa sürede kurulan çadırlardan ilk görüntüler geldi.

Şanlıurfa,  Akçakale de bulunan Süleyman Şah Çadır Kenti Ekim 2012 de 5 mahalle olarak  inşa edilmişti. Suriye’de devam eden huzursuzluktan kurtulmak içinülkemize gelenlerin misafir edildiği Çadır kent kısa sürede doldu. Bunun üzerine harekete geçen  yetkilileri süleymanşah  Çadır kentinde ilave Çadırlar inşa etti. 1 mahalleden oluşan çadır kentler geçici olarak dizayn edildi. Ek olarak inşa edilen çadırlarda 3 bin Suriyeli barınıyor. Her çadırda yaklaşık olarak 6 kişi kalıyor.

About The Author

1 Comment

  • Bursevi on 28 Şubat 2013

    Gönül isterdi ki barınaklarını çadır altında değil de daha korunaklı ve sağlıklı binalarda sağlayalım ancak imkanlar dahilinde onlara sunulan olanaklardan memnunum.
    Allah yardımcıları olsun.

Leave a Reply

ALWAYS HERE

CONTACT US

barber-divider
Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt.

Address:

1232 Westley Ave Street
907 WP Theme, Webcreations907
99201-1 887-33

Phone:

1+(999)-323-0202
1+(777)-444-6565 FAX

Hours:

Mon-Fri 5am - 11pm
Sat-Sun 3am - 8am

[contact-form-7 id="312"]

Önceki yazıyı okuyun:
Çift Açılır Tente
Çift Açılır Tente Modelleri

Çift Açılır Tente, kullanımı ülkemizde hızla yayılmaya başladığı günlerden beri, bu ürünün sürekli takibinde olan şirketimiz, Tente Üretim tezgahı ve...

Kapat