Efor Çadır – Çadır, Branda ve Tente Sistemleri – Kızılay Çadırı

Tel    : 0212 419 33 00
Gsm : 0542 650 44 00

Kızılay Çadırı

Ürün Kodu : KIZILAY 002

 Kızılay çadırları, çeşitli doğal afetler, deprem, sel, toprak kayması sonucu oluşabilecek konut kayıpları ve benzeri felaket durumlarında en çok ihtiyaç duyulan çadır çeşitleridir. Pek çok alanda kullanılan Kızılay çadırları tek tip değildir ve her birinin farklı işlevsellikleri mevcuttur.

Kızılay Çadırı:

Kızılay Çadırı

Kızılay Çadırı

Söz konusu farklı işlevselliklere göz attığımızda bunların kimilerinin konaklama amaçlı kullanıldığını, kimilerinin de revir olarak kullanıldığını görmekteyiz. Daha büyük ölçekli olanları ise yemekhane olarak kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra genel maksatlı olarak kullanıma sunulan Kızılay çadırları da mevcuttur. Piyasada Kızılay çadırı tipi çadır olarak da bilinen bu çadırlar dikimi kolay olduğundan sıklıkla tercih edilmektedir. Maliyet açısından incelendiğinde de maliyetinin diğer tip çadırlara göre daha düşük olduğu kolaylıkla gözlemlenebilmektedir.

Kızılay çadırı yapısını incelediğimizde çok komplike bir yapı olmadığını görebilmekteyiz Dikimi kolay olmasının. da sebebi bu olmaktadır. Kızılay çadırları özünde dört direk arasına çeşitli açılar ile gerilerek meydana getirilen bir brandadır. Brandanın kalitesi ve Kızılay çadırının boyutuna göre fiyat ve mekanizma boyutları değişmektedir. Cadirci.net dikimi kolay olduğu ve maliyeti az olduğu için pek çok çadir firması tarafından özensizce yapılan Kızılay çadırlarını üstün hassasiyet ve kaliteli kumaş kullanımı ile diğer firmalardan bir adım öne geçerek üretmektedir.

 

Kızılay Çadırı, kullanım alanlarının başında afet çadırları gelmektedir. Afet sonrasında kısa bir süre kullanıma uygun olan çadırlarımız ısı yalıtımlı da yapılır.

Yorum yap

Çadır